92 kr/dag. I 30 dagar. Två personer.
Hoho, jag älskar att va student!
Jag hade sett fram emot att åka och handla, komma bort från tenta-plugget lite.
Nu är det bara vidrigt, eftersom jag gjorde en sånhär lista i morse:

Dessutom måste jag ha rengöringslotion, balsam och Ibumetin...
3 kommentarer:
Läskigt
Sjukt hemskt!
Känslan jag känner nu är: illa till mods.
Det gick på typ 400 alltihopa. Och ändå köpte jag typ bara eldoradosaker och ett kit kat för 5spänn till tentan.
Kan man inte bilda en stödgrupp?
Skicka en kommentar